ورود به سایت
رمز عبورتان را فراموش کرده‌اید؟
ثبت نام در سایت
رمز عبورتان را فراموش کرده‌اید؟

درباره ما

اگر برای شما یا یکی از عزیزانتان به تازگی مبتلا به بیماری مولتیپل اسکلروزیس (ام اس) شده است، ممکن است حتی ندانید که باید از کجا شروع کنید. ام اس چیست و چه تأثیراتی بر زندگی شما و یا عزیزانتان خواهد گذاشت. شاید احساس سردرگمی و کمی ترس داشته باشید یا از این‌که بالاخره دلیل این علائم عجیب‌وغریب را فهمیده‌اید خیالتان از تشخیص راحت شده باشد.

 

جمع‌آوری اطلاعات دقیق، علمی و مورد تائید در مورد بیماری می‌تواند کمک بزرگی برای کنترل آن باشد. یادگیری در مورد ام اس و دریافت پاسخ سؤالات مختلف شما در مورد این اختلال می‌تواند باعث آرامش بیشتر، افزایش اعتمادبه‌نفس و حس کنترل شما بر سلامتی خود شود.

 

ما در کنارتان هستیم

باید بدانید که شما در این راه تنها نیستید. مأموریت گروه ام اس راهنما این است که با افزایش گاهی در مورد بیماری، به بیماران مبتلا به ام اس کمک کند تا بهترین کیفیت زندگی ممکن را داشته باشند، بتوانند بیماریشان را متوقف کنند و توانایی‌های ازدست‌رفته خود را بازگردانند. ما این مأموریت را به کمک ارائه و به اشتراک‌گذاری مطالب، مقالات جدید و تائید شده از معتبرترین مراکز دنیا، آموزش ویدئویی ورزش‌های تخصصی و مناسب برای بیماران ام اس با شرایط جسمانی مختلف، پاسخگویی مستقیم و محرمانه به سؤالات شما عزیزان (با تشکر از همکاری دکتر باغبانیان عزیز) انجام می‌دهیم.

 

نکاتی مهم در مورد وب‌سایت ام اس راهنما

مهم‌ترین نکته در وب‌سایت ما، عدم داشتن هرگونه هزینه برای بیماران و سایر کاربران است. تمامی امکانات این وب‌سایت از جمله عضویت و دسترسی به تمامی مطالب، مشاهده ویدئوهای علمی، آموزشی و پرسش مستقیم از جناب دکتر باغبانیان (متخصص مغز و اعصاب – فلوشیپ ام اس) کاملاً رایگان است.

 

لازم به اشاره و تاکید است که حضور و پاسخگویی جناب دکتر باغبانیان (متخصص مغز و اعصاب – فلوشیپ ام اس) در بخش پرسش مستقیم و سؤالات متداول کاملاً خیرخواهانه و با هدف کمک به بیماران بوده و هیچ منفعت مالی برای ایشان در پی ندارد.

 

ام اس راهنما با هدف افزایش آگاهی همگانی در رابطه با بیماری مالتیپل اسکلروزیس، آموزش، توانبخشی و زندگی با این بیماری توسط آقایان رضا کلبادی (مبتلا به ام اس از سال ۱۳۸۹) و مهدی نیک‌سیرت (مسئول فنی سایت) ایجاد شده است.

 

ارتباط با ما:

msrahnama.ir@gmail.com